Çekmeköy 9-10 Mayıs Açık Market ve Fırınlar

0
15
9 10 mayıs çekmeköy açık marketler
9 10 mayıs çekmeköy açık marketler

Çekmeköy 9-10 Mart Cumartesi ve Pazar Açık Marketler

Bilindiği üzere COVID-19 salgını tüm dünyayı etkiledi. Bununla birlikte ülkemizde bu etkiden nasibini aldı. Sıkı denetimler ve kısıtlamalar ile rakamlar artmadan minimal seviyelere indirildi ve yavaşta olsa normalleşme süreci başlamış oldu.

BİM, A101, ŞOK, Migros, Mopaş gibi marketler bu süreçte belirli çalışma saatleri ile yönetilmeye başlandı. 8 Mayıs saat 23:00’e kadar açık olacak bu marketler haftasonu açık mı kapalı mı olacak?

Sokağa çıkma yasağı ile birlikte gelen marketlerde maskeyle dolaşma zorunluluğuna sıkı denetimler sonucu tam uyum sağlandı. Market yöneticileri bu konuda duyarlı davranarak büyük bir işi başardı.

9-10 Mayıs Marketler Açık mı Kapalı mı?

Cumartesi ve Pazar günü ne yazık ki market ve bakkallar kapalı olacak. 10 Mayıs 2020 saat 24:00’e kadar bu işletmelerin açılması mümkün değil. Açıklanan kararlar bu yönde olduğu için değişiklik beklenmiyor.

Çekmeköy 9 ve 10 Mayıs’ta Fırınlar Açık mı Kapalı mı?

Popülasyonun fazla olduğu Taşdelen, Alemdağ, Soğukpınar, Hamidiye, Merkez, Mehmet Akif, Madenler ve Çamlık gibi mahallelerde market alışverişi ihtiyacı sağlanamayacak. Çünkü marketler kapalı fakat fırınlar açık olacak.

Seyyar araçlar ile mahallelere dağıtım yapacak olan fırıncılar ve pidecilerden ekmek alımı yapabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here