Çekmeköy Kapalı Ulus Pazarı Nerede? Nasıl Gidilir?

0
140
cekmeköy kapalı ulus pazarı
cekmeköy kapalı ulus pazarı

Çekmeköy Ulus Pazarı Nerede? Kapalı Pazara Nasıl Gidilir?

Bulunan tüm pazar alışveriş malzemelerini  bir arada bulabilmenin kolay olduğu hesaplı bir alışveriş imkanları sağlayan Çekmeköy Ulus Pazarı Çekmekoy’ün gözdesi halinde olmakta. Son dönemlerde AVM’de (alış-veriş merkezleri) alışveriş yapmanın bütçeyi çok zorlamasıyla pazarlar kurtarıcı rol oynamaya başladı. Ucuzluğuyla cebimizin dostu olmasının yanında samimiyet ve nezaketli ortamlarıyla pazar alışverişleriniz oldukça keyifli bir hal alacak.

Yolu düşenlerin kesinlikle ama kesinlikle gitmesi gereken gereken sosyete pazarı olarak da bilinen Çekmeköy Ulus Pazarı farklı konseptleriyle ile kendini diğer pazarlardan fazlasıyla ayırmaktadır. Yaklaşık 1 sene önce yeni adresine taşınmış olan pazar eski halinden eser yokmuş gibi halkın hizmetinde bulunmakta. ÇEKPA pazarı bilinen diğer adıdır.

Pazar, mevsimsel olarak soğuk ve sıcak havalarda büyük kolaylık sağlar. Kapalı alanıyla diğerlerinden çok farklı hissettiriyor. Kapalı alan olması sebebiyle yağmurdan ve güneşten  korunaklı rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı sağlıyor. Hem eski pazarlara göre daha rahat hem de aranılan her şey kategoriler gibi sırayla bulunuyor.  Aynı zamanda tuvalet, mola yeri, mescid ve kocaman bir terası ile bir pazara göre çok fazla lüks ve gösterişli sayılabilecek kolaylıkları bulunmakta. Peki sosyete pazarlarının gözdesi Çekmeköy Ulus pazarı’nda fiyatları nasıldır? Kesinlikle normal pazar fiyatlarında gezmekte. Korkmadan alışverişinizin keyfini çıkarın 🙂

Adındanda anlaşılacağı üzere Çekmeköy’de yer almaktadır. Bu Çekmeköy sosyete pazarının yeni adresi Necip Fazıl Caddesi’dir. Çekmeköy Spor Salonu’na 3 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Çekmeköy Ulus Pazarına Giden Otobüsler ve Minibüsler

Otobüs ile gelmek isteyenler için Çekmeköy Ulus pazarına giden otobüsler aşağıda belirtilmiştir;

  • 9T,
  • 14R
  • 522ST
  • 131T
  • 10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here