Çekmeköy Spor Salonları

0
20
çekmeköy spor salonu
çekmeköy spor salonu

Çekmeköyde Bulunan Spor Salonları

Çekmeköy spor salonları bir çok insana hizmet vermektedir. Bilindiği üzere fitness, vücut geliştirme (body building), yoga, boks, dövüş, plates (pilates) ve dahası için bir çok spor salonu bulunmaktadır. 300.000’e yaklaşan Çekmeköy nüfusu için bu salonlar olmazsa olmaz durumdadır.

Bir çoğumuz yaza hazır olmak için kaslı veya fit bir görüntüye kavuşabilmek için GYM arayışındayız. Tabiki yine bir çoğumuz daha önce tatsız salon deneyimleri yaşadık. En iyi spor salonu arayışınız bu sebepten, çok iyi anlıyoruz. O yüzden bu listede sadece en yüksek yıldızı ve en iyi yorumları alan bazı salonlara yer vereceğiz. Ayrıca uygun fiyat ilkenizi göz önünde bulundurarak ucuz spor salonlarına öncelik tanıdık.

Çekmeköy En İyi Spor Salonları

Çekmeköy spor salonu arasında yer alan popüler işletmeleri listeledik. Buyrun birlikte bakalım ve kararınızı kendiniz verin;

İBB Çekmeköy Spor Kompleksi

Çekmeköy Hamidiye mahallesi sınırlarında bulunan bu salon belediyeye aittir ve ücretli/ücretsiz seçenekleri vardır. Havuza sahiptir. Kapalı salondur.

Mevcut branşlar; Yüzme (Erkek, Kadın, Çocuk), Fitness (Erkek, Kadın), Basketbol (Çocuk), Voleybol (Çocuk), Pilates, Judo, Bosu

Konumu;

GO GYM Çekmeköy Spor Salonu

Çekmeköy Merkez Mahallesi Çavuşbaşı bölgesinde bulunan bu spor salonu 6 aylık üyelikte aylığı 100 TL, 1 yıllık üyelikte ise aylığı 66 TL karşılığı abonelik vermektedir.

Kadın kulübü, fitness, zumba, sauna ve diyetisyen hizmetleri vermektedir. Saat 10:00 ile 23:00 arasında açıktır.

Konumu;

Çekmeköy BEST FİT Taşdelen Spor Salonu

Taşdelen spor salonu kategorisinde bulunan bu işletme gerçekten çok büyük m2 alana sahip. Kadınlara özel bölümü olan bu salonda kadın/erkek karışık spor alanıda bulunmaktadır. Spor aleti çeşitliliği konusunda zengin olan bu salon oldukça popülerdir.

Konumu;

Çekmeköy Sport 2006 Madenler Spor Salonu

Çekmeköy Madenler spor salonu olarak bilinen işletmemiz Şile yolu üzerinde Sultanbeyli istikametinde Çamlık ve Madenler durağı arasında Akbank’ın üzerinde bulunmaktadır. Butik sayılabilecek büyüklüğe sahip olup kadın ve erkek karışıktır. 2 spor hocası mevcut olup oldukça sevilen köklü sayılabilecek bir salondur.

Çekmeköy Plates (Pilates) EasyFit Performance & Pilates Studio Salonu

Çekmeköy pilates kursu salonu olarak bilinen işletme Mimar Sinan Mahallesinde bulunmaktadır. Çevre halkı tarafından sevilen ve yeterli sayılabilecek alana sahip işletme için randevu alarak ziyarette bulunabilirsiniz.

Konumu;

Çekmeköy Yoga Salonu ve Kursu Zorhane

Çekmeköy yoga kursu kategorisinde yer alan Zorhane meşhur ve sevilen bir yoga salonudur. Bunun yanı sira aikido, kick boks, Wushu, Tai chi gibi alanlarda da ders vermektedirler. Fiyatı pek ucuz sayılmayan bir işletmedir.

Konumu;

Ömerli, Soğukpınar, Reşadiye, Alemdağ, Aydınlar, Sultançiftliği, Mehmet Akif mahallesi ve dahası için yeni salonları gelecek hafta ekleyeceğiz. Takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here