Çekmeköy’de Bulunan Alışveriş Merkezleri (AVM’ler)

0
149
çekmeköyde bulunan avmler
çekmeköyde bulunan avmler

Çekmeköy’de bulunan AVM’ler

Günümüzde herkezin uğramadan adeta yaşayamadığı yer olan AVM’ler sayısız insana hizmet vermekte. Peki Çekmeköy’de bu AVM’lerden bulunmakta mı? Bulunan AVM’ler ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin.

AVM’lerde Neler Yapılabilir?

AVM’ler günümüzde sayısız insanın ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence, yemek, moda, mobilya, akssesuar gibi birçok alanda hizmet vermekteler. Her şeyin bir arada olmasının tek kötü yanı eski zamanların gözdesi olan esnaflık kavramının yavaş yavaş yok olması. İnsanlar artık AVM‘siz yaşayamayacak durumdalar. Bu nedenle esnaflar çok zor durumda kalıyor. AVM‘lerin azaltılması konusunda birçok kez ısrarda bulunan esnaflar insanların AVM sevgileri yüzünden istediklerini elde edemediler. AVM‘ler artık yaşantımızın bir parçası haline gelmiş bulunmakta.

Çekmeköy’de bulunan AVMler ve isimleri

Aşağıdaki AVM’ler Çekmeköy sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kardiyum Alışveriş Merkezi

Günümüz AVM’leri kadar büyük bir bouta sahip olmasada içerisinde her türden mağaza bulunmakta küçük, sakin bir alışveriş merkezi olan Kardiyum AVM müşterierini aşağıdaki adreste bekliyor.

Adres : TEM Yanyol Mevlana Sok. Giray Plaza, No:26/5, Taşdelen, Ataşehir -İstanbul

Hedef AVM

Rengi, yapısı ile çok fazla ilgi çeken Hedef AVM mobilya ve halı gibi ev eşyaları da bulundurmakta. Aşağıdaki adresinde siz müşterilerini bekliyor.

Adres : Fevzipasa Caddesi (Kapali Cad) No:34 Küçükbakkalköy – İstanbul

Metrogarden AVM

Büyük, ihtişamlı ve tavanı açık nadir AVM‘lerden olan Metrogarden AVM tüm ihtişamı ile aşağıdaki adresinde sizi bekliyor.

Adres : Necip Fazıl, Alemdağ Cd. No:940, 34773

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here