Çekmeköy’de Elektrik Kesintisi

0
65
cekmekoy elektrik kesintisi
cekmekoy elektrik kesintisi

Çekmeköy’de Planlı Elektrik Kesintisi

Çekmeköy’ün belirli bölgelerinde yapılması beklenen elektrik kesintisi ile Ayedaş belirli bir süre için abonelere enerji veremeyecek. Bu konu hakkındaki detaylar için yazımızı okumaya devam ediniz.

Elektrik kesintileri neden olur?

Elektik kesintilerinin birden çok sebebi bulunmakta. İnsanların daha iyi bir altyapı ihtiyacı duyması, arızalara sorunsuz şekilde müdahale edip sorunu çözmek ve halkın enerjiye fazla yada az sahip olmaması için elektrik kesintileri bolca yaşanmakta. Günümüzde bu sayı oldukça azalmış bulunmakta olmasına karşın halen gereklidir. Bu sorun hayatımız boyunca devam edecek gibi duruyor.

Çekmeköy elektrik kesintisi can sıkıcı fakat zorunlu bir ihtiyaç çünkü o anda elektrik enerjisini kesmeseler daha büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalma ihtimalimiz büyük bir oranda artacak. Elektronik cihazların arızalanması gibi bir çok sorun ortaya çıkacak. Bu sebeple enerji akışında bir sorun olduğunda enerji iletimini kesmek tüm dünyada bilinen en iyi sonucu vermektedir. Bu nedenle kesintiler sonrası sinirlenmek yerine yazımızda okuduğunuz bilgiler ışığında bu soruna biraz daha anlayışlı şekilde cevap vereceğinizden eminiz.

Çekmeköy’de elektrik kesintisi hangi bölgelerde?

Elektrik kesintisi bilgileri aşağıda belirtilmiştir;

Kesim tarihi: 19-08-2019 Saat :14:30
Güç verme tarihi: 19-08-2019 Cuma Saat :16:30
Kesinti süresi: 2 saat
Kesim nedeni: Sürdürülebilir enerji akışını sorunsuzca sağlamak amacıyla planlanan tamir, bakım ve yatırım aksiyonları alınmaktadır.
İlçe: Çekmeköy
Kesinti beklenen bölgeler: Soğukpınar, Mimar Sinan, Bilgin, Bağcan, Cumhuriyet ve Şenlik sokakları
İl: İstanbul

Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak aylarının kesintilerini bu haber altında güncelleyeceğiz. Enerjisa kesintileri buna dahil değildir. 2019 yılında kesintilerin azalması dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here