Çekmeköy’deki Hastaneler

0
40
çekmeköy hastane
çekmeköy hastane

Çekmeköy’deki hastanelere nasıl gidilir?

İnsanların belkide en çok ihtiyaç duydukları mekan olan hastaneler günümüzde hak ettiği değeri alıyor. Bu sebeple her geçen gün yeni ve kullanışlı hastaneler yapılmakta. Bugün sizlere Çekmeköy’deki Özel ve devlet hastanelerini sıraladık. Detaylar İçin yazımızı okumaya devam ediniz

Hastanelerin Konumları

İşte Çekmeköydeki hastaneler ve konumları;

Çekmeköy Devlet Hastanesi

Çekmeköy’de en çok tercih edilen hastanelerden birisidir. Yakın zamanda açılmasına karşın büyük bir hasta topluluğuna hizmet vermekte. Ayrıca helikopter pistine’de sahip. Şehir hastanesi sayılmasada büyüklüğü ve yatak sayısıyla dikkat çeken yakın tarihte yapılan bu hastane acil servise sahiptir.

Çekmeköy Tıp Merkezi

Çekmeköy’de en çok rehavet gören hastane statüsündedir. Büyük olmasıyla birlikte mutlu personeliyle de iyi bir iş çıkarmaktalar.

Çamlık Tıp Merkezi

Çamlık Tıp Merkezi nerede ve nasıl gidilir sorunuzu hemen yanıtlayalım. Çamlık otobüs durağında ve Ümraniye mevkinde kalan bu tıp merkezi bir çok alanda hizmet vermektedir. 2015 yılında yenilenen hastane Çekmeköy halkının sevdiği bir sağlık yuvasıdır.

Özel FSM Tıp Merkezi

Büyük ve gösterişli olan bu hastane özel hizmet vermektedir. Devlet bünyesinde değildir. aşağıdaki adreste bulunuyor. Karşısında eczanesi bulunan bu merkezde estetik hizmetide verilmektedir.

Muhittin & Fatma Tatar Alemdağ devlet hastanesi

Yeni devlet hastanesinin yanında bulunan eski binadır. Burada sınırlı hizmet ve bölümler verilmektedir.

Özel Özgür çocuk özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi

Çekmeköy çocuk hastaneleri kategorisinde yer alan merkez çocuk hastalara hizmet vermektedir. Hiperaktivite ve kişisel gelişim sorunları için tercih edebilirsiniz.

Şehit Prof. İlhan Varank eğitim ve araştırma merkezi

Adını şehit bir profesörümüzden alan bu merkezde poliklinik ve daha fazla hizmeti bulabilirsiniz.

Özel Alemdağ Şifa hastanesi

Alemdağ’da özel hastane hizmeti veren Şifa Hastanesi Reşadiye Caddesi üzerinde yer alan ulaşım olarak çok sevilen bir konumda bulunmakta. Ayazma Sokak’ta bulabileceğiniz bu hastane etrafında park sorunu bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here