Çekmeköy’e Yeni Sağlık Hizmet İstasyonu

0
28
cekmekoy 5nolu saglik merkezi
cekmekoy 5nolu saglik merkezi

Çekmeköy Belediyesi ve Ahmet Poyraz’ın katkılarıyla inşaasına başlanan Çekmeköy 5 No’lu Sağlık Hizmet İstasyonu kullanıma başlandı mı? Bu istasyon ne hizmetler verecek? gibi sorularınıza yanıt olmak ve Çekmeköy 5 No’lu Sağlık Hizmet İstasyonu hakkındaki detaylara göz atmak için yazımızı okumaya devam edin.

Çekmeköy 5 No’lu Sağlık Hizmet İstasyonu Açıldı!

Çekmeköy Belediyesi Başkanı Ahmet Poyraz’ın yakından takip ettiği Çekmeköy 5 No’lu Sağlık Hizmet İstasyonu resmen açılmış bulunmaktadır. Çatalmeşe Mahallesinde yapılan bu büyük yatırımın açılışına Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğiyle gerçekleşen açılışa konuk olan, Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış, Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, İlçe Sağlık Müdürü Suzan Sandıkçı, muhtarlar ve mahalle sakinleri tarafından gerçekleşen açılış sonrası hizmete geçmiş ve Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş bulunmaktadır.

Mahalleliyi oldukça sevindiren bu açılış sonrası kurum işbaşı yapmış bulunmaktadır. Belediye ve hayırsever iş adamları tarafından yaptırılan bu kurum hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Çekmeköy Sağlık Hizmet İstasyonu Ne Hizmetler Veriyor?

Çekmeköy’ün Çatalmeşe Mahallesi’nde açılışı yapılan ve hizmete geçen Çekmeköy 5 No’lu Sağlık Hizmet İstasyonu bölgenin 112 acil yardım çağrılarına cevap vererek, hastaların hastane ulaşımlarını sağlayacak ve geç kalma, geç ulaşım gibi sıkıntılarınında önüne geçmeyi planlanıyor. Oldukça önemli olan bu kurumun hatalı aranmaması için oldukça sıkı bir politika içinde hizmet veriyor ve siz değerli halka bu numaraları meşgul etmemeniz hakkında değerli ricalarda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here