Turkcell Bedava İnternet Kazan – Çekmeköy

0
14
turkcell-bedava-internet
turkcell-bedava-internet

Turkcell bedava internet kazanmaya hak kazanan Çekmeköylüler mutlu oluyor. Sizlere sunduğu hediye internet kampanyaları ile internette daha özgürce ve daha uzun süre vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Hemen hemen tüm operatörler tarafından kullanıcılara sunulan hediye internet kampanyaları kullanıcıların internette geçirdiği zamanı minimalize etmemesi ve operatörlerin hizmetinden memnun kalması için kullanıcılara sunulmaktadır. Bu hediye internet kampanyaları içerisinde yer alan Turkcell hediye internet kampanyaları ile farklı zamanlarda ya da özel günlerde kullanıcılara sunulan internet kampanyalarını Turkcell hat sahibi kullanıcılar için tanıtalım:

Turkcell Yaani Kullanım Bedava İnternet Kampanyası

Uygulama marketlerinden Yaani uygulamasını indirebilir ve 1 GB hediye internet kazanabilir, kazandığınız bu hediye interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bu kampanya 07/2020 tarihine kadar geçerlidir.

BiP Hediye Yarışı İnternet Kampanyası

BiP uygulaması ile Turkcell abonesi olan tüm kullanıcılar için hediye ve fırsatlar sunulmaktadır. 04/2020 – 06/2020 tarihleri arasında geçerli bir kampanya olan bu kampanya ile attığınız her mesaj ve arama saniyeleri size 1 puan kazandırmakta ve en aktif 305.000 kullanıcı arasına girerek haftalık 5GB’a kadar hediye internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Kampanyalar her pazartesi yenilenmektedir.

Turkcell 4,5G Salla Kazan Kampanyası

03/01/2020’ye kadar geçerli olan bu kampanya ile her hafta Cuma günü dağıtılmaya başlanan hediyeler Perşembe günü 23:50’ye kadar kullanılabilir. Turkcell data abonesi ya da ses abonesi iseniz Dijital Operatör uygulaması üzerinden her hafta sürpriz Turkcell internet kampanyası dahilinde ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Lifecell Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Eğer bir Lifecell bireysel faturalı ses hattı sahibiyseniz ve yeniden bir ses Lifecell ses paketi taahhüdünde bulunursanız bu durumda 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan 07/03/2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Tanışma Seti Hediye 3 GB Bedava İnternet

Turkcell müşterisi olmayı düşünüyorsanız Tanışma seti hediye 3 GB internet kampanyası dahilinde tek sefere mahsus olarak 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan 31/12/2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

  1. Faturalı’ya Gel Ücretsiz 1GB İnternet Kampanyası

Faturasız abone iseniz faturalı hatlardan herhangi birine geçiş yapmanız durumunda 6 ay boyunca aylık olarak yenilenecek 1GB hediye internetten yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan 30/09/2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

cekmekoy-turkcell-internet-kampanyalari
cekmekoy-turkcell-internet-kampanyalari

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Kazan

GNC uygulamasını indirerek ve haftada 2 kez yumurtanızı çatlatarak hediyelerinizi kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanma için bu kampanyadan yararlanabilir ve 26 yaşının altındaysanız size tanınan bu fırsatlar ile internette daha fazla ve daha özgür vakit geçirme şansını elde edebilirsiniz.

Turkcell 6 Ay Boyunca 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell finansman kredisi ile web sitesinde ya da mağazalardan akıllı telefon aldıysanız bu durumda 6 ay boyunca ayda 1 GB bedava Turkcell internet kampanyasından yararlanın.

Turkcell 6 Ay Boyunca 1 GB İnternet Hediye Çekmeköylü

Turkcell hizmetinden yararlanan müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve internette daha uzun süre daha keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için getirilen bu Turkcell bedava internet kampanyası ile 6 ay boyunca ayda 1 GB bedava internet Turkcell finansman kredisi ile akıllı cep telefonu alan kullanıcılara sunulmaktadır. Eğer telefonunuzu yenilemek ya da değiştirmek istiyorsanız bu kampanyadan yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Turkcell her kullanıcısına bu kampanyayı sunmamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için aşağıdaki kampanya koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir:

  • Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ses hattı müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan 22/03/2019 ile 31/12/2019 tarihleri arasında yararlanmanız mümkün olacaktır. Bu tarihler boyunca finansman aracılığı ile akıllı telefon alırsanız bu durumda 6 ay boyunca her ay 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.
  • Eğer akıllı telefon alımınızı peşin ödeme ile gerçekleştirdiyseniz bu durumda bu Turkcell hediye internet kampanyasından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.
  • Bu kampanya ile Turkcell’in diğer internet kampanyalarını birleştirmeniz mümkün olmayacaktır.
  • Bu kampanya, kampanya sayfasında belirtilen cihazlar ile sınırlı olacaktır.
  • Bu kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir; kampanya süresince ya da kampanya bittikten sonra tekrar akıllı telefon alımı olursa bu durumda bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.
  • Kullanıcılara sağlanan bu hediye internet 6 ay boyunca kendisini sürekli olarak yenileyip 6 ayın sonunda kendiliğinden iptal olacaktır.

Kimler Turkcell kampanyalarına katılabilir? (Çekmeköy)

Eğer bu kampanyaya başvurmak için kampanya koşullarında bahsedilen koşulları taşıyorsanız bu durumda kampanyaya katılabilirsiniz. Akıllı telefonu finansman aracılığı ile aldığınız zaman daha önce bu kampanyadan yararlanmadıysanız bu durumda telefonu alım işlerinizin tamamlanmasının ardından Turkcell 6 ay 1 GB internet kampanyası hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir şekilde ayrıca başvuru yapmanız veya Turkcell’e SMS göndermenize gerek yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here