Yavru Ala Geyiğe Keçiden Süt Annelik

0
21
ala geyik
ala geyik

Yavru Ala Geyiğe Keçiden Süt Anne olurmu?

Size başta şaşırtıcı gelebilir fakat bu olay geçtiğimiz günlerde yaşandı. Olayın detayları için yazımızı okumaya devam ediniz.

Çekmeköy Park Of İstanbul‘daki hayvanat bahçemizde 13 Ağustosta dünyaya gelmiş ve annesi tarafından reddedilmiş olan ala geyiğe sahip çıkan keçi gündem oldu. Geride bıraktığımız günde iki ayrı sevincin birden yaşandığı hayvanat bahçesinde, bir alageyik ve keçi yavruladı.
Anne geyik, 13 Ağustos’ta 2 kilogram ağırlığında 2 yavru dünyaya getirdi. Yavrulardan biri ölü doğunca anne geyik diğer yavrusunu da kabul etmedi ve süt vermek istemedi. Yavruya zarar vermeye başladı

Bu durumu fark eden yetkililer yavrunun zarar görmemesi için yavruyu annenin yanından aldılar.yetkililerin aç kalmaması için sütle beslediği yavruya aynı gün doğum yapmış bir anne keçi sahip çıktı. Bu durum karşısında şaşıran hayvanat bahçesi yönetimi “Keçimiz yavru geyiğe annelik yaptı” kelimelerini kullandı. Hayvanat bahçesine gelen insanların büyük şaşkınlığına maruz kalan bu alageyik yavrusu annesinin onu tekrar kabul etmesini bekliyor.

Çekmeköy Park Of İstanbul nerede? nasıl gidilir?

Çekmeköy Park Of İstanbul 20 den fazla hayvan türüne ev sahipliği yapıyor. Peki nerede bu Çekmeköy Park Of İstanbul. Yazımızın devamında bu sorunuza cevap olacağız.

Günde binlerce insanı konuk eden bu büyük hayvanat bahçesine gidebilmek için aşağıdaki adresi kullanmanız hedefinize ulaşmanızı mümkün kılacaktır.

Çatamleşe Mah 30 Ağustos Cad, 227. Sk., 34467 Çekmeköy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here